ZBOŽÍ ODESÍLÁME KAŽDÝ DEN - POŠTOVNÉ JIŽ OD 65,-Kč
  • Štítky blogu

Všechny recenze našeho obchodu 
pochází od ověřených zákazníků
z portálů Heureka.cz a Seznam.cz

  1. Úvod
  2. Rady, triky, návody
  3. Stará pračka - opravit, či vyměnit za novou?

Stará pračka - opravit, či vyměnit za novou?

Také patříte k těm, co se neradi loučí s věcí, která jim léta dobře sloužila, jsou na ni zvyklí a nechtějí vyhazovat peníze za něco nového? Pak Vám nabízím několik vodítek, které by Vám měly pomoci při rozhodování:
 
DŮVODY, PROČ OPRAVIT STAROU PRAČKU:
 
1/ jsme zvyklí na obsluhu, máme vyzkoušené a naučené programy, které nám vyhovují. U nového výrobku se několik dní budeme trápit s návodem, abychom se vůbec naučili pračku ovládat.
( S přibývajícím věkem se může tato doba i prodloužit.)
 
2/ může se stát, že stejný rozměr pračky se již nevyrábí, a jiný rozměr se nám tam nevejde.
 
3/ je to poctivý výrobek vyrobený z jiných materiálů, než se používá dnes, a proto nám vydržel až dodnes. Není to ještě výplod moderní konzumní společnosti tzv. „ po použití vyhodit“, jako dnes ostatně většina spotřebního zboží na trhu.
 
4/ jestliže naše pračka přestane fungovat, jak by měla, ještě zdaleka neznamená, že musí být vadný právě programátor, jak si většina laiků myslí. Dost často je příčinou úplně něco jiného, a oprava pak vyjde na několik stokorun. Zákazník pak vyhodí do šrotu pračku, které vlastně ani skoro nic nebylo.
 
5/ pro drtivou většinu starých lidí je výměna jejich staré pračky za novou noční můra, protože se jen těžko seznamují s technikou dnešní doby, a praní se pro ně pak stává utrpením.
 
6/ ve výsledku na vypraném prádle většinou stejně nepoznáte, v jak staré pračce bylo vyprané…a prádlu je to také jedno.
 
 
 
DŮVODY, PROČ KOUPIT NOVOU PRAČKU:
 
1/ dnešní spotřebiče jsou již zaměřeny na úsporu vody a energie. Oproti starým se dnes již všechny nové pračky řadí do energetické třídy minimálně A nebo A+.
 
2/ jestliže oprava staré pračky je již nerentabilní, nebo dle posouzení technika je riziko do ní investovat peníze za opravu.
 
3/ jestliže se již náhradní díly potřebné k opravě nevyrábějí.
 
4/ máte na výběr nepřeberné množství výrobků, a můžete si zvolit pračku přesně podle svých nároků, požadavků, i finančních možností.
 
5/ změní se Vám okoukaný vzhled koupelny a budete mít radost z nového "člena domácnosti"
 
6/ nová pračka bude mít další nové zajímavé funkce a programy, které ta stará neměla.
 
7/ díky novým technologiím jsou dnešní pračky většinou poměrně tiché a odpružené proti skákání a otřesům, což se o těch starých vždycky říci nedalo - to ocení obzvláště obyvatelé panelových domů
 
8/ někteří výrobci na trhu nabízejí prodlouženou záruku na spotřebič ( nad zákonnou 24 měsíců) někdy si tuto záruku sice musí zákazník připlatit, ale někteří výrobci ji  poskytují zcela zdarma.

Nejnovější články
Článků na stránku 123

Kde nás najdete

APM SERVIS - Rothová 
Podmokelská 3/28,
40007 Ústí nad Labem-Krásné Březno  
(ulička přímo u čerpací stanice EuroOIL)Kontakty
Náhradní díly - APM SERVIS
Copyright © 2014–2023, apmservis.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz